Marketing Türkiye’den Mesaj

Bu gün aşağıdaki mesajı aldım;

Değerli Blogger,

Bütünleşik Pazarlamada Marketing Türkiye dergisi olarak online ortamı daha iyi anlamaya, sektörle daha fazla buluşturmaya, büyümesi ve derinleşmesi için adımlar atmaya gayret ediyoruz. Blogging kavramını da bir kaç defa online ve offline yayınlarımızda ele aldık ve bloglara, bloggerlara olan desteğimiz artarak devam edecek. Bu yaklaşımımızın uygulamada bir yansıması olarak, 6 Mayıs 2006 tarihinde Blogging Yuvarlak Masa toplantısı düzenliyoruz. Amacımız, pazarlama ile ilintili ve Türkçe dilinde yazan, aralarında sizin de olduğunuz başarılı bloggerları aramızda görmek, onlarla yeni proje ve fikirlerimizi paylaşmak ve yazılarının sektörle daha fazla buluşması için yapılabilecekleri belirlemek için bir ilk adım toplantısı yapmak.

Bu amaçla, isminize olan bu davete katılıp katılamayacağınızı 28 Nisan 2006 tarihine kadar (212) ……… numaralı telefondan bana ulaşarak veya bu eposta mesajına cevap atarak bildirmenizi rica ederiz.

Selam ve Saygılarımızla,

Marketing Türkiye – Instore

www.marketingturkiye.com

İnanılmaz heyecan duydum. Marketing Türkiye, web günlük yazarlarını bir araya topluyor. Blogların gücü daha da anlaşılacak.

Bu arada, davet edilmekten de acayip gurur duydum.

Sonuçları muhakkak paylaşacağım.

Bir cevap yazın