Alem Fm ve İşbank

AlemFm’in DJ’lerinden Nihat Sırdar’ın programını belki duymuşsunuzdur. Adı Nihat’la Sivrisinek. Programın sponsorlarından bir tanesi İşbank’ın kredi kartı Maximum Kart. Ve harika bir gerilla pazarlama kampanyası düzenlemişler!

Programa Maksimum Kart eksstrenizi ve telefonunuzu yolluyorsunuz. Program sürerken sizi telefonla arıyorlar. Eğer telefonu “Hayat Maksimum’da” diye açarsanız Maksimum kartınıza 500 YTL yüklüyorlar. Ayrıca eğer arabanız varsa ücretsiz olarak Sonax hizmeti de kazanıyorsunuz.

Bence pazarlama açısından müthiş bir kampanya. Düşünsenize program sırasında ekstresini gönderen herkes telefonunu “Hayat Maksimum’da” diye açıyor ve akabinde arayana (eğer Nihat Sırdar değilse) niye telefonunu böyle açtığını izah etmek zorunda kalıyor.

Yaşasın gerilla pazarlama!

Alem Fm ve İşbank” hakkında 6 yorum

  1. merhaba nihat bey ben eskişehirden birol maksimum kampanya süper belki bana inanmazsın ama yemin ediyorum seni her zaman dinliyorum eskişehirde opet önünden yayın yaptığında senle sohbet etmiştik seni her zaman dinlediğimi taaaa best fmden yaptıklarını sana tek tek söylediğimde hayret etmiş ve teşekkür etmiştin sizden bir ricam var ben şu an zor durumdayım inanın buna ben askeri ücretle çalışıyorum yani 450 ytl ve kirada oturuyorum 250 ytl birde 1,5 yaşında oglum var hiç bir yerdende yardım alamıyorum yani kısaca zor hayat şartları içindeyim bana bu maksimum karta hediye verirsen yaklaşan ramazana ihtiyaçlarımı alacağım lütfen senden çok çok rica ediyorum bana yardı et sana şimdiden teşekkür ederim CENABI ALLAH SENDEN RAZI OLSUN VE HER ZAMAN YARDIMCIN VE KORUYUCUN OLSUN etici birol 05373538053

  2. merhaba nihat bey sizi hergün sabah ve akşamları dinliyoruz harikasınız arkadaşım aydın sizi çok seviyor purogramınızı hiç kaçırmıyor bu sırada bendede bağımlılık yapmaya başladı purogramınız ben ihsan bizden sizesaygılar sevgiler başarılarınızın devamını diliyoruz hoşcakalın

Bir cevap yazın