MS’e Karşı SMS

mssms.jpg
MS yani Multipl Skleroz, beyin ve omurilikteki sinirlerin yıpranması sonucu ortaya çıkan bir merkezi sinir sistemi hastalığı. MS, hiç beklenmedik bir anda konuşma ve yürüme bozukluğu, görme bulanıklığı ve güç kaybı gibi belirtilerle kendini gösteriyor. Ve 20-40 yaş arası yetişkinlerde daha çok görülüyor. Türkiye’de 35.000 kadar MS’li hasta var. MS’in henüz kesin tedavisi yok! Ama MS’lilerin hayatlarını daha rahat sürdürmelerine ve araştırmalara katkıda bulunmak mümkün.
5776’ya boş bir kısa mesaj yollayın, Türkiye’nin ilk ve tek MS Rehabilitasyon ve Rekreasyon Merkezi’nin tamamlanmasında sizin de yardımınız olsun! Her SMS’iniz, MS Derneği yararına bağışlayacağınız 5 YTL demek.

*Kampanyaya, Turkcell, Avea ve Vodafone faturalı cep telefonlarınızla katılabilirsiniz. Her bağış, Turkcell ve Avea’lı hatlar için toplam 2 SMS, Vodafone için 1 SMS olarak ücretlendirilir.

MS’e Karşı SMS” hakkında 2 yorum

  1. http://basin.sdu.edu.tr/haber/2007/1793/1793.htm

    Konuyla alakasız ama,ısparta meslek yüksekokulunda konferansınızdan haberdar olmuştum. Ama blog sayfanızdan bildiğim şekliyle gelecek kişinin siz olduğunuzu bilmiyordum. Bugün düşündüm ve bize konferansa gelen kişinin siz olduğunuzu farkettim 🙂 Biraz karışık oldu sanırım ama teşekkür ederim, Isparta’ya gelip öğrencilerimize konferans verdiğiniz için. Eğer işim olmasa sizi dinlemek isterdim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bir cevap yazın