BesteClub

BesteClub.Com, yeni kurulan bir site. Ama harika bir pazarlama fikri ile kurulmuş.

Türkiye’nin genç besteci ve aranjörleri, 21 yaşındaki amatör müzisyen Emre Güvener’in fikri etrafında birleşerek, Beste Club’ı; “Dünya’nın kişiye özel beste yapım hizmeti veren ilk ve tek merkezi”ni kurmuş.
Beste Club; sözüne, müziğine sizin karar verdiğiniz, kendi hikayenizi anlatan, içinde sizin, sevdiğiniz kişilerin ismi geçen, sadece size ait, yeni, özel besteler yaratıyor.
Şarkınızı ister; sevgilinize, eşinize, ister çocuğunuza, ister; annenize, babanıza, dostunuza ithaf edin, ister; özel günlerde / günlerinizde, hiçbir rafta mağazada bulunmayacak eşsiz bir armağan olarak sunun, ister; yazdığınız sözleri, şiirleri, ölümsüz bir esere dönüştürün.
“Besteclub.com”dan da rahatlıkla ulaşabileceğiniz Beste Club’ın 7 gün gibi kısa bir sürede sunduğu bu hizmeti ile gerçekten de “Sizin Şarkınız” çalacak artık!
Farklılaşma, farklılaşma, faklılaşma…

Daha ne denebilir ki?

BesteClub” hakkında 2 yorum

  1. nasıl ki resamlara ücret karşılığında kişi kendi portresini veya sevdiğinin portresini veya kafasında kurguladığı ve bir türlü dışarda buna benzer dahi hazır bulamadığı bir resim yaptırtır evine asar sevdiğine hediye eder ya işte bunun müzik sanatına uyarlanmış versiyonu yapılmış. sadece kişiye özel arzusuna bağlı bir müzik ve beste ticareti buluşu oldukça çok iyi bir fikir. parası olan yaptırır kimi içine kapanıktır bu şekilde sesini sevdiğine duyurmak ister veya çok güzel değişik ve eşsiz bi süpriz yapmak ister sevdiğine olabilir kimi de kendi kendine bir sarkısı olsun ister tarif eder yaptırır… kimisi bundan çok etkilenir dinledikçe mutlu olur neşe ile dolar. kimi için de anlamsızdır. herkesin hediye zevki algılayışı farklı parası olmayanın veya cimrinin buna herkesin namına konuşup gereksiz demesi gayet çok beklenen bir tutum. buna bakılırsa gereksiz diyen kişi sadece yaşayabilmek için para harcıyor sanki.:)) kaldı ki alan memnun satan da memnun ise daha fazla konuşmanın ne anlamı var. her şeye geniş açı ile bakmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. bu yeni buluş için emre yi ve grubunu tebrik ederim hayırlı olmasını dilerim…

Bir cevap yazın