Blog Ödülleri 2008

Pazarlama Canavarı, Blog Ödülleri 2008 yarışmasında “pazarlama” kategorisinde yarışıyor. Siz de Pazarlama Canavarı’na http://2008.blogodulleri.com/ adresine girip oy vererek destek verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey üye olmak ve pazarlama kategorisinde Pazarlama Canavarı’na oy vermek.

Blog Ödülleri 2008” hakkında 7 yorum

 1. Sende mi geldin bu oltaya Zeki Bey.
  Bu pazarlamanın dibe vurmuş ucuz tekniğine nasıl kandınız. Ödülü bile belli olmayan bir yarışmada ne işiniz var. Biz sizi zaten takip ediyoruz.
  Eğer bu yarışmada birinci olmazsanız sizi bırakıp birinci olan pazarlama bloğunu mu takip edelim?

 2. Batur Bey, Selamlar. Ödül bile belli değil çok haklısınız ama blog konusunda Türkiye’de yapılan her etkinliği destekliyorum. Blogların bize ciddi değer kattığına inanıyorum. Bu amaçla ben de bu oyun katıldım. (Sakın 1. olamnazsam beni takip etmeyi bırakmayın)

 3. Blog ödülleri yarışması en sonunda bitti.Tam bir fiyasko ile sonuçlandı.

  Selçuk hocada darılmış olacak ki hala blogunda bir yazı kelam etmedi.Oysa nasılda reklamını yapmaktaydı.Konuşmacı olarak katılacağını söylediği organizasyonda gerilerde kaldı ve unutuldu ki
  hiç bu konudan söz etmiyor.Sanırım ilgi görmeyen ve beklediğini bulamayan Selçuk com organizatörlere küstü.

  Yarışmanın başlamasından önce muhteşem,inanılmaz,iki eliniz kanda bile olsa gelin dedikleri Blog ödülleri gecesi sönük ve katılımı çok düşük geçti.Verdikleri hediyeler ise daha önce söylediğim gibi kıytırık çıktı.Hala bunu yarışmanın ilk olmasına bağlıyorlar.

  Renkli blogda bir yorum okumuştum henüz yarışma başlamamıştı.Arkadaşın birisi o kadar güzel tahminde bulunmuştu ki hepsi doğru çıktı.

  Gelecek sene bu yarışma olmayacak ve çoktan güven yitirdiler.

  Cem Akkılıç Onuncu köy

  http://img133.yehhe.com/images/1068yarisma.jpg

  http://www.renkliblog.com/blog-odullerinin-sonuclari-asla-guvenilir-olmayacak-1145.html

 4. Geri izleme: otel

Bir cevap yazın