Cepte Hamleler Başladı

Hürriyet Gazetesinden:

CEP007’den ‘çok gizli’ mesaj
Telsim, abonelerine yeni bir mesaj servisi sundu. CEP007 adı verilen kısa mesaj servisiyle, başkasının görmesi istenmeyen gizli ve özel mesajlar, 30 saniye içinde yok oluyor.
MCD Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Cep007 ile gönderilen mesajlar, açıldıktan sonra 30 saniye içinde kendini imha ediyor. Bunun için Cep007 yazıp 7878’e göndermek yeterli olacak.

MCD Telekom tarafından geliştirilen bu servisi kullanabilmek için Cep007’ye bir kereliğine kayıt olmak ve gönderilen telefonların WAP ve GPRS özelliğinin aktif olmasının yeterli olduğu bildirildi.

Eveet, işte TELSİM’in yeni sahibi işlemlere, yeniliklere başladı. Diğer operatörler ne yaparlar bilmiyorum ama VODAFONE firma olarak, kesinlikle fiyat rekabetine girmeyen, rekabeti sunduğu ürün ve hizmetlerle sağlayan bir firma. Bunun en güzel örneklerini Hollanda ve Almanya’da görmüştüm. Hiçbir zaman en ucuz servis sağlayıcısı olmayan firma, en çok (hatta en kaliteli) ürün ve hizmeti sağlayan firma olarak en tercih edilen operatör haline gelmişti. Artık ciddi bir rekabet zamanı, bakalım TURKCELL ve AVEA neler yapacak? Yapmazlarsa neler olacak…

Cepte Hamleler Başladı” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın