Uydu Fotoğrafları İçin Reklamlar

pazarlamacanavari_map.jpgGoogleEarth sayesinde istediğimiz bölgenin uydu fotoğrafını artık internetten görebiliyoruz. Peki bu fotoğraflara neden reklam vermeyelim? Firmalarımızın çatılarına yeterince büyük logo ve(ya) isimlerimizi yazarsak, bu haritaları inceleyen herkes bu reklamları görmüş olur. Gerçekten ucuz ve etkin reklam araçlarından biri olamaz mı? Üstelik bu reklamlar uçaklardan da görülebilir.

Uydu Fotoğrafları İçin Reklamlar” hakkında 3 yorum

  1. Gerçekten çok güzel bir fikir.Fikri duyunca heyecan duydum. iyi yazıyorsunuz zeki bey . Kaleminiz dert görmesin.

    hatta google earth de verilen reklamlara ilgiyi arttırmak için firmalar bunu bir oyunada dönüştürebilir: örneğin Fransada papermoon u bulan ilk talihli bize koordinatlarını göndersin 2 kişiye akşam yemeği 🙂 tabiki

  2. Aslında bu günlerde Earth’ün başı biraz dertte. (Bir yetkli;” Teroristlere kendi ülkemizden bir şirket, hedeflerini bulma konusunda yardım ediyor.” derken, Hindistan da, “ülkemizdeki bazı yerlerin her kesçe görünmesinden hoşnut değiliz. Google ekibinin, bunu öncelikle bize sorması gerekirdi” açıklmalrından bahsediyorum.) Ama bu reklam fikrinin önüne geçemez. Hatta reklam fikri düşünülerek, hareket edilmiş bile olabilir.

Bir cevap yazın