PIXMAN – Kentli Gezgin Medya

pixman.gif

Marketingist’i gezerken rastladım, alternatif medyaya harika bir örnek; Pixman

 17″ büyüklüğünde LCD ekranlar  taşıyan, 2×20 watt dijital ses sistemi ile  donatılmış yürüyen bir medya tarafından reklamnınız yapılıyor. Ağızdan ağıza pazarlamayı  başlatmak için harika bir yol. (Daha fazla bilgi  için;  http://www.pixmanturkey.com/ )

PIXMAN – Kentli Gezgin Medya” hakkında 5 yorum

  1. Pixmani ilk kez Formula 1 icin istanbul sokaklarında gormustum. Bu kez Cebit fuarinda musterileri Samsung cep telefonlari icin calisirken rastladım pixman’e. harika yepyeni son derece cool bir pazarlama mecrası. gelecek onların gibi gozukuyor !!!
    Pixman’a dikkat !

  2. Pixman’i bende ilk kez 5 Ekim Cumartesi gunu Beyoglu’nda ADIDAS’in yeni NBA konseptli magaza acilisinda calisirlarken gordum. Yuksek teknoloji ile insan faktorunu biraraya getiren ilginc ve etkili bir konsept. farkedilmemesi imkansiz farkedildiginde de kayitsiz kalmak imkansiz .Alternatif bir mecra olarak cok is yapar gibi gozukuyor. Cok yeni bir mecra olmasina ragmen Formula 1, Kanal D , Samsung ve Adidas gibi markalarla biraraya gelmelerine saygi duymak lazim.Ben Pixman’i cok cool ve hip buldum acikcasi

  3. Reklam alanındaki rekabet yeni ve ilginç mecraları doğuruyor, gerek reklamların sunumundaki ilgi çekici mesajlar gerekse çarpıcı yeni mecralar reklamcıların yaratıcılığını etkileyip tüketimi arttırıyor belki ama bu hızlı yenilik ve artış ülke için faydalı mı zararlı mı ?

Bir cevap yazın